NexusMt2

Acest forum este pentru NexusMt2

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareSiteRegister-Metin

Distribuiţi | 

Cerere GM!:P

In jos 
AutorMesaj
raul95

Data de inscriere : 22/09/2011

MesajSubiect: Cerere GM!:P   Joi Sept 22, 2011 12:18 am

Salut!!!Incep Buna Ziua
Numele meu in joc este:nu am intrat pe sv dar imi pun nume Ryuku
Ani:16
Orasul Natal:Arad
Regatul in care ma aflu in joc:Jinno(Albastru)
Rasa caracterului este:Sura
Ce Functie Doresc:orice doreste own!gm tgm sga sgm own sga ga doar sa fie comenzile implementor :X
Experienta in Jocul Metin2:6 Ani.
De ce vrei GM:Pentru a pastra linistea si curatenia pe acest server si pentru a ajuta playerii la nevoie sa fie sv cat mai bun!
Numele Meu Real:Raul
Cat timp poti petrece pe Metin pentru a fi atent cu playerii:Poi eu ma trz la 8, sau 10 in rest si dupa stau cu playeri mult timp mai tot timpu!
Va Multumesc!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
daniel001

Data de inscriere : 31/10/2011
Varsta : 23
Localizare : italya : roma

MesajSubiect: cerei de gm    Joi Noi 03, 2011 9:28 pm

salut fratilor : ma numesc danut :
si locuiesc in italya dar sunt roman ca romani sunt cei mai tare si im place sa fiu roman:
am exp am fost gm si stiu cum sa intretin un sv si nu o sa retregati ca mati ales gm si o sa aduc multi pleyeri ps sv si sa fac eventuri zilnce :
eu pe sv intru cand ie novoie si dac ie novoie o sa satu zi si si nopte pentruca asta ie munca mea .
ma sv ma numes danut :
si sunt sura : sper sa va ajut multtttt Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cerere GM!:P
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NexusMt2 :: ..::Diverse::.. :: ..::Cerere-GM::..-
Mergi direct la: